Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.05.2018 17:51
God of War z Photo Mode. Twórzcie piękne zdjęcia
2021V

God of War z Photo Mode. Twórzcie piękne zdjęcia

Miłośnicy Midgardu przed kontynuowaniem przygody pobiorą dzisiaj znaczącą aktualizację do God of War. Twórcy właśnie zapowiedzieli udostępnienie trybu Photo Mode, dzięki któremu przygotujecie piękne zdjęcia z Kratosem w roli głównej.

Santa Monica Studio w ubiegłym tygodniu zapowiedziało przygotowanie trybu zdjęć, a właśnie dzisiaj pliki wylądują na PlayStation 4. Gracze mogą pobrać aktualizację, która powinna zainteresować wielu graczy.

God of War nie otrzyma DLC. Reżyser nie zrezygnuje z gier single-player

God of War otrzyma pełne wsparcie Photo Mode. Nowa zawartość będzie dzisiaj dostępna dla graczy w Europie, więc szykujcie się na kapitalną zabawę. Tryb pozwoli wcielić się w rolę reżysera, ponieważ nie tylko będziemy wykonywać fotki, a również zajmiemy się odpowiednimi dodatkami.

Photo Mode jest dostępny w opcjach lub przez kliknięcie panelu dotykowego – następnie zainteresowani mogą między innymi: dostosować pole widzenia, zająć się głębokością pola, wrzucą filtry, zajmą się ekspozycją, czy też wyregulują intensywność.

Propozycja pozwoli graczom przeskakiwać pomiędzy postaciami, które znalazły się na ekranie, więc bez problemu uchwycicie ładne fotki nie tylko Kratosa oraz Atreusa, ale również najróżniejszych potworów.

Na deser przedstawiam kilka zdjęć… Jesteście gotowi na zabawę? :)

God of War Photo Mode

God of War Photo Mode

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: god of war Santa Monica Studio