Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.05.2018 19:31
God of War nie otrzyma DLC. Reżyser nie zrezygnuje z gier single-player
3203V

God of War nie otrzyma DLC. Reżyser nie zrezygnuje z gier single-player

Santa Monica Studio nie zawiedzie wyznawców gier skupionych na wielkich opowieściach. Cory Barlog nie chce zmieniać przyzwyczajeń i zamierza pracować nad kolejnymi produkcjami przepełnionymi mocnymi historiami.

God of War cieszy się kapitalnym zainteresowaniem. Najnowsza gra Santa Monica Studio to najchętniej kupowana, ekskluzywna produkcja w historii PlayStation 4, a możemy mieć pewność, że w następnych miesiącach twórcy będą mogli pochwalić się kolejnymi rekordami.

God of War. Poradnik do gry

Mimo tak kapitalnych wyników, God of War nie otrzyma fabularnych rozszerzeń. Sprawę skomentował Cory Barlog, który podkreślił, że jego studio nie ma jakichkolwiek planów związanych z DLC – on jako dziecko uwielbiał kupować produkcje, które po ukończeniu dawały mu poczucie, że dostał całą zawartość.

Stworzenie dodatkowych opowieści, które rozszerzyłyby historię Kratosa pewnie nie byłoby specjalnie trudne, ale autorzy mają zupełnie inne plany – możemy się raczej spodziewać, że zespół odpowiedzialny za grę dłubie już nad konkretną kontynuacją.

Santa Monica Studio nie zmieni pozytywnych przyzwyczajeń. Barlog podczas rozmowy z redakcją IGN wspomniał, że tryby nastawione na zmagania sieciowe są niezwykle popularne, jednak on nadal zamierza skupiać się wyłącznie na wielogodzinnych kampaniach. Deweloper nie chce rozpoczynać dyskusji na temat rywalizacji produkcji nastawionych na kampanie a tych na multiplayer, jednak możecie się spodziewać, że Barlog będzie kontynuował prace nad opowieściami.

Reżyser God of War podkreślił, że na rynku istnieje miejsce dla różnorodnego doświadczenia.

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2018/05/06/god-of-war-director-on-sp-games/

Tagi: god of war playstation 4 Santa Monica Studio sony

Nie przegap