Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.05.2018 18:56
Burnout Revenge na Xbox One
1075V

Burnout Revenge na Xbox One

Jedna z najlepszych gier Criterion Games właśnie wylądowała w bibliotece Wstecznej Kompatybilności. Produkcja jest również dostępna w atrakcyjnej cenie, więc sympatycy wyścigów powinni skusić się na taką przyjemność.

Burnout Revenge zadebiutował we wrześniu 2005 roku na PlayStation 2 i pierwszego Xboksa, ale już po niespełna sześciu miesiącach produkcja wylądowała na Xboksie 360. To wersja z poprzedniej generacji jest właśnie dostępna na Xboksie One.

Xbox One rośnie. Microsoft chwali się grubymi liczbami, Wsteczną Kompatybilnością i wynikami

Gra może pochwalić się średnią ocen na poziomie 89-90% i dla wielu sympatyków wyścigów to właśnie ten tytuł to najlepszy Burnout w historii. Nadal nie doczekaliśmy się porządnego kotleta, jednak pozycja Criterion Games jest właśnie dostępna w ofercie Wstecznej Kompatybilności.

Jeśli akurat nie macie pod ręką płyty, to Burnout Revenge kupicie za zaledwie 37,49 zł w cyfrowym sklepie Microsoftu. Propozycja waży zaledwie 4,38GB.

Mam wrażenie, że dobre wyniki Burnout Paradise Remastered powinny skłonić Electronic Arts do odgrzania również Burnout Revenge, ale wciąż musimy czekać na jakiejkolwiek ogłoszenia w tym temacie.

Źródło: Twitter.com

Tagi: