Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.04.2018 16:20
The Innocents od Netflix zapowiada się kapitalnie. Zwiastun pokazuje nowy serial
1267V

The Innocents od Netflix zapowiada się kapitalnie. Zwiastun pokazuje nowy serial

Netflix zaprezentował właśnie swoją nową produkcję oryginalną. The Innocents może okazać się kolejnym hitem platformy, ponieważ pierwszy zwiastun wygląda naprawdę dobrze. Serial opowie o niezwykłej dziewczynie.

Netflix nie może narzekać na brak środków na przygotowanie nowych produkcji, więc stacja coraz chętniej rozwija swoje własne seriale oraz filmy. The Innocents aktualnie nie ma daty premiery, ale na tę opowieść warto czekać.

Wiedźmin od Netflix z bardzo odległą premierą. Znamy konkrety

„June próbuje zacząć nowe życie w Londynie, ale wciąż piętrzą się przed nią nowe trudności. Nagle, nie wiadomo dlaczego, staje się celem napastników o niejasnych zamiarach. Pod wpływem ogromnego stresu jej ciało i umysł zaczynają się zmieniać w zaskakujący sposób. Co właściwie się z nią dzieje i o co w tym wszystkim chodzi?”

Powyższymi słowami Netflix zapowiada historię, w której główną rolę odegra trójka bohaterów: Halvorson (Guy Pearce: „Memento”, „Obcy: Przymierze”), June (Sorcha Groundsell: „Klika”, „Far from the Apple Tree”) oraz Harry (Percelle Ascott: „Czarodzieje kontra obcy”). To właśnie kobieta odkrywa w sobie niezwykłe dar, dzięki któremu potrafi zmienić swoje ciało.

Nad serialem pracuje między innymi Simon Duric, który miał okazję współtworzyć takie tytuły jak „The Crown”, „Black Mirror”, „Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy”. Odnoszę wrażenie, że o The Innocents będzie w kolejnych miesiącach bardzo głośno…

Źródło: YouTube.com

Tagi: