Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.04.2018 17:56
Sinner Sacrifice for Redemption opóźnione, ale trafi na Nintendo Switch i znamy cenę
912V

Sinner Sacrifice for Redemption opóźnione, ale trafi na Nintendo Switch i znamy cenę

Mam dobrą i złą wiadomość dla fanów wymagających RPG-ów akcji. Sinner Sacrifice for Redemption nie zadebiutuje pod koniec miesiąca, ale za to produkcja trafi na dodatkową platformę. Poznajcie wszystkie szczegóły.

Nad Sinner Sacrifice for Redemption pracują weterani branży. W zespole znajduje się między innymi były dyrektor artystyczny z Ubisoftu, starszy programista z Konami i artysta techniczny z Blizzarda. Twórcy podjęli trudną decyzję.

Sinner: Sacrifice for Redemption wymęczy fanów Dark Souls. Gameplay prezentuje wymagającą walkę z bossem

Sinner Sacrifice for Redemption miał trafić na rynek 25 kwietnia w wersji na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste. Do tego zacnego grona dołączy jeszcze wersja na Nintendo Switch, ale premiera na wszystkich platformach odbędzie się dopiero w trzecim kwartale 2018 roku.

Studio potwierdziło, że tytuł będzie dostępny za około 65 zł i firma zadba o następujące języki: angielski, hiszpański, niemiecki, francuski, chiński, chiński tradycyjny, japoński, koreański, portugalski oraz rosyjski.

Z tej okazji możemy dodatkowo spojrzeć na nowy zwiastun. Autorzy pokazują głównego bohatera, który rywalizuje z najróżniejszymi przeciwnikami. Gra w swoim czasie zebrała sporo pochwał od dziennikarzy, którzy mogli zapoznać się z wycinkiem tytułu.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: data premiery Nintendo Switch opóźnienie Sinner: Sacrifice for Redemption