Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.02.2018 16:30
Sinner: Sacrifice for Redemption wymęczy fanów Dark Souls. Gameplay prezentuje wymagającą walkę z bossem
1166V

Sinner: Sacrifice for Redemption wymęczy fanów Dark Souls. Gameplay prezentuje wymagającą walkę z bossem

„Chiński Dark Souls” został zaprezentowany na świeżej rozgrywce. Sympatycy dzieł From Software powinni przyglądać się informacjom dotyczącym Sinner: Sacrifice for Redemption, bo gra studia Dark Star wygląda nieźle.

Tworzenie gier „souls-like” jest teraz niezwykle modne. Deweloperzy chętnie sprawdzają umiejętności graczy i zapraszają ich do tańca z wymagającymi przeciwnikami. Tylko kwestią czasu było pojawienie się intrygującej produkcji z Chin.

Egress to połączenie Playerunknown's Battlegrounds z Dark Souls

Sinner: Sacrifice for Redemption już w ubiegłym roku zostało określone jako „chiński Dark Souls”, ale wkrótce sympatycy gatunku otrzymają szansę sprawdzenia swoich umiejętności w starciu z kolejnymi bestiami.

Dark Star rozesłało wycinek gry niektórym redakcjom i z tego powodu możemy spojrzeć na poniższy gameplay. Sinner: Sacrifice for Redemption wygląda nieźle, ponieważ w tytule zmierzymy się z wielkimi potworami, które bez najmniejszego problemu potrafią zmiażdżyć wojownika.

Głównym bohaterem produkcji został Adam i jego zadaniem jest ocalenie świata. Heros na swojej drodze spotka wiele najróżniejszych monstrów i za każdym razem zainteresowani będą zmuszeni do szukania efektownych taktyk.  

Sinner: Sacrifice for Redemption trafi na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste dokładnie 25 kwietnia.

Źródło: YouTube.com

Tagi: