Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.04.2018 19:07
Johnny English 3 zaprezentowany. Zajawka zapowiada wydarzenia
1050V

Johnny English 3 zaprezentowany. Zajawka zapowiada wydarzenia

Rowan Atkinson powróci jako niezawodny, brytyjski agent i ponownie będzie musiał zmierzyć się z wielkim niebezpieczeństwem. Trzecia część kultowej komedii została zapowiedziana i na dobry początek możemy spojrzeć na teaser.

Pierwsza przygoda niezawodnego agenta została zaprezentowana światu w 2003 roku. Film został ciepło przyjęty przez widzów, którzy chętnie pognali do kin – Johnny English zarobił 160 mln dolarów. Kontynuacja z 2011 roku powtórzyła ten wynik.

Metal Gear Solid w kinach. Hideo Kojima pomaga reżyserowi "Konga" w tworzeniu filmu

Johnny English 3 w roli reżysera przygotował David Kerr, a scenariusz został przygotowany przez Neala Purvisa oraz  Roberta Wade’a. Warto zwrócić uwagę, że dwójka scenarzystów miała okazję pracować nad poprzednimi historiami oraz bohaterami z tej serii, a jednocześnie w ostatnich latach zajmowali się rozwojem przygód Agenta 007.

W głównego bohatera wcieli się ponownie Rowan Atkinson, który dosłownie powróci z emerytury – hakerzy dorwali się do tożsamości wszystkich tajnych agentów brytyjskiego wywiadu i to właśnie Johnny English ma powrócić, a następnie odnaleźć hakera odpowiedzialnego za wyciek danych.

Dzisiaj otrzymaliśmy zaledwie zajawkę – Universal Pictures jutro opublikuje pełny zwiastun, jednak nawet ten mały wycinek zapowiada kilka ciekawych scen. Johnny English 3 trafi do pierwszych kin 20 września.

Źródło: YouTube.com

Tagi: