Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.03.2018 22:07
Spec Ops: The Line za darmo!
3344V

Spec Ops: The Line za darmo!

Kapitalna wiadomość dla graczy, którzy wciąż nie zapoznali się ze Spec Ops: The Line. Tytuł jest właśnie dostępny za darmo, jednak z oferty możecie skorzystać wyłącznie przez najbliższe 48 godzin. Znajdą się chętni?

Spec Ops: The Line trafiło na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste w 2012 roku. Jest to produkcja Yager Development, która zgarnęła oceny na poziomie 76-77%. Mimo to deweloperzy nie otrzymali zgody na rozwijanie kontynuacji. 

PlayStation Plus w promocji. Sony zachęca do abonamentu

Gra jest od dzisiaj dostępna za darmo na HumbleBundle.com, więc zainteresowani powinni wskoczyć na stronę, kliknąć „ADD TO CART” i następnie otrzymacie kody, które wykorzystacie na Steam. Spec Ops: The Line jest dostępne w standardowej cenie za 85,90 zł. 

Najmocniejszym elementem tytułu jest bez wątpienia fabuła, która potrafi przykuć do ekranu na dobre 6-7 godzin. Twórcy przygotowali również tryb sieciowy, jednak trudno mi powiedzieć, czy serwery nadal żyją.

W sumie ciekawe, dlaczego 2K Games wciąż nie zdecydowało się na kontynuowanie tego IP lub przynajmniej przygotowanie porządnego kotleta. Jestem przekonany, że wielu graczy z chęcią zapoznałoby się z wersją na PlayStation 4 i Xboksa One.

Tak prezentują się minimalne wymagania:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo @ 2Ghz / AMD Athlon 64 X2 
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • HDD: 6 GB free 
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce 8600 / ATI Radeon HD 2600XT 

Źródło: Twitter.com

Tagi: pc promocja spec ops: the line za darmo