SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.12.2017 17:44
Lost Soul Aside wygląda fantastycznie. DMC spotyka Bloodborne i NieR: Automata
1801V

Lost Soul Aside wygląda fantastycznie. DMC spotyka Bloodborne i NieR: Automata

W 2018 roku zadebiutuje produkcja, którą powinni zainteresować się fani Devil May Cry, Bloodborne oraz NieR: Automata. Lost Soul Aside było prezentowane na PlayStation Experience i wersja z PlayStation 4 wygląda kapitalnie.

Już na początku tygodnia mieliśmy okazję wspominać o Lost Soul Aside, ale dopiero redakcja PlayStation Access opublikowała bezpośredni materiał z gry, więc warto jeszcze raz przyjrzeć się produkcji z Chin.

Lost Soul Aside - demo "chińskiego Devil May Cry" zachwycało na PS Experience

W sierpniu 2016 roku informowałem naszych czytelników o Lost Soul Aside. Jeszcze w tamtym czasie był to projekt kreowany przez jednego dewelopera, jednak produkcją zainteresował się inwestor, który zainwestował gotówkę i teraz gra jest kreowana przez cały zespół.

Lost Soul Aside było prezentowane na PlayStation Experience i gra zebrała tonę pozytywnych komentarzy, ponieważ zdaniem dziennikarzy, Chińczycy tworzą dynamiczną produkcję przepełnioną satysfakcjonującą walką. Tytuł jest porównywany do serii Metal Gear Solid, ale prezentacja przeciwników przypomina podobno Bloodborne, zaś stylistyka świata powinna zainteresować fanów NieR: Automata.  

Poniżej zobaczycie bezpośredni gameplay z PlayStation 4 i Lost Soul Aside wygląda naprawdę konkretnie. To może być jedna z większych niespodzianek 2018 roku.

Tagi: bing yang gameplay Lost Soul Aside