Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.03.2018 11:12
Darmowe gry w EA Origin i Steam
4405V

Darmowe gry w EA Origin i Steam

Jak co tydzień gracze preferujący zabawę na blaszakach otrzymują kilka gratisowych tytułów. Tym razem z ofert wystąpił Steam i Origin.

Zacznijmy od oferty w Origin. Udostępniono tutaj gratisowo Dead in Bermuda. To tytuł survivalowy, w którym połączono elementy przygodówki i RPG-a. W Dead in Bermuda wcielamy się przywódcę małej grupki rozbitków na małej tropikalnej wyspie.

Najlepsze gry na PlayStation 4

Tak jak w przypadku poprzednich tytułów z Origin z kategorii "On the House" gra pozostanie w naszej bibliotece na stałe. Nie wiadomo jednak, jak długo Dead in Bermuda pozostanie w promocji.

Kolejną gratisową grę można przytulić na Steam. To Turbo PUG DX. Prosta zręcznościówka, dobra na odstresowanie się w 5-minutowych przerwach od pracy. Tytuł można włączać do swojej biblioteczki w tym miejscu tylko do dzisiejszego wieczora. Po dodaniu tytuł pozostanie na waszym koncie Steam już na zawsze.

Ostatnia gratisowa oferta dotyczy kodu steamowego na House of Evil. By otrzymać darmową grę należy wybrać się w to miejsce, do sklepu OrlyGift.

Źródło: Steam, Origin

Tagi: darmowe dead in bermuda gratis house of evil turbo pug dx