Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.03.2018 17:16
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald na zwiastunie. Znamy datę premiery
983V

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald na zwiastunie. Znamy datę premiery

Już w listopadzie fani Harrego Pottera zapoznają się z nowym filmem w serii „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”. Warner Bros. właśnie zaprezentowało pełny zwiastun i potwierdziło ostateczną datę premiery. Szykujcie się na młodego Albusa Dumbledore’a.

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć to pierwszy film z serii, który trafił do kin w listopadzie 2016 roku. Jednocześnie J.K. Rowling potwierdziła premierę następnych części w 2018 i 2020 roku. Dzisiaj poznaliśmy ostateczne szczegóły drugiej przygody.

Harry Potter: Hogwarts Mystery wygląda zdumiewająco dobrze. Gameplay zapowiada walki magów

"Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald" lub jak kto woli "Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda" zostanie wyemitowany w kinach 16 listopada. Film w reżyserii Davida Yatesa otrzymał pełny zwiastun, który zobaczycie poniżej. Nad scenariuszem ponownie pracowała J.K. Rowling.

Akcja opowieści zaprowadzi widzów do 1927 roku, a dokładnie otrzymamy możliwość obserwowania wydarzeń na kilka miesięcy po tym, jak Newt pomógł schwytać czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda. Mężczyzna oczywiście uciekł, zbiera swoją armię i jedyną osobą, która może go powstrzymać jest jego niegdyś najlepszy przyjaciel Albus Dumbledore.  

W rolę Albusa Dumbledore’a wcieli się Jude Law, którego możecie kojarzyć z między innymi serii „Sherlock Holmes”, „Wróg u bram”, "Anna Karenina", "Sky Kapitan i świat jutra", "Wzgórze nadziei", "A.I. Sztuczna inteligencja", "Utalentowany pan Ripley" czy też serialu „Młody papież”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: fantastic beasts: the crimes of grindelwald Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda film Harry Potter