Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.03.2018 17:09
Pillars of Eternity 2: Deadfire nie zadebiutuje w terminie
600V

Pillars of Eternity 2: Deadfire nie zadebiutuje w terminie

Nie mamy najlepszych informacji dla graczy wyczekujących na Pillars of Eternity 2: Deadfire. Obsidian Entertainment potwierdziło opóźnienie premiery tego wyczekiwanego RPG-a. Na szczęście gra zadebiutuje w pierwszej połowie 2018 roku.

W lutym Obsidian Entertainment poinformowało o przygotowaniu konsolowej wersji Pillars of Eternity 2: Deadfire. Gra jest tworzona przez Red Cerberus, czyli brazylijskie studio specjalizujące się w między innymi portowaniu gier.

Pillars of Eternity 2: Deadfire oficjalnie zmierza na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch

Pillars of Eternity 2: Deadfire miało trafić na komputer osobiste już 3 kwietnia, jednak autorzy potrzebują dodatkowych tygodni na dopracowanie produkcji. Z tego powodu gra wskoczy na Wasze „blaszaki” dopiero 8 maja.

Możemy mieć w tej sytuacji nadzieje, że dodatkowy czas pozwoli usunąć największe błędy i sympatycy wielkich RPG-ów będą mogli z przyjemnością poznawać przygodę wykreowaną przez magików z Obsidian Entertainment.

Studio jednocześnie potwierdziło, że posiadacze PlayStation 4, Xboksów One oraz Nintendo Switchów zapoznają się z Pillars of Eternity 2: Deadfire jeszcze w tym roku. Niestety, aktualnie nie otrzymaliśmy choćby małego materiału pokazującego rozgrywkę na konsolach.

Źródło: http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2018/03/13/pillars-of-eternity-ii-deadfire-delayed-until-may.aspx

Tagi: data premiery Obsidian Entertainment opóźnienie Pillars of Eternity 2: Deadfire THQ Nordic