Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.02.2018 18:24
Pillars of Eternity 2: Deadfire oficjalnie zmierza na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch
1132V

Pillars of Eternity 2: Deadfire oficjalnie zmierza na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch

Otwierajcie szampany! Obsidian Entertainment właśnie potwierdziło przygotowanie konsolowego wydania Pillars of Eternity 2: Deadfire. Twórcy zakończyli już główne prace nad wydaniem na PC.

Pod koniec ubiegłego miesiąca Obsidian Entertainment potwierdził datę premiery Pillars of Eternity 2: Deadfire w wersji na komputery osobiste, ale nawet nie musieliśmy czekać na debiut, by cieszyć się z kolejnej pozytywnej informacji.

Pillars of Eternity 2: Deadfire z datą premiery. Twórcy ujawnili edycje specjalne

Dziennikarze Game Informera otrzymali oficjalną wiadomość od deweloperów – Pillars of Eternity 2: Deadfire zmierza na PlayStation 4, Xboksa One i Nintendo Switcha, a premiera odbędzie się jeszcze w 2018 roku!

Jest to kapitalna wiadomość, która na pewno powinna ucieszyć fanów RPG-ów, ponieważ Obsidian Entertainment od wielu lat tworzy kapitalne opowieści obładowane fantastyczną rozgrywką. Konsolowa odsłona jest kreowana przez Red Cerberus, czyli Brazylijczyków, którzy specjalizują się w pomocy deweloperom, czy też portowaniu gier.

Warto jednak zwrócić uwagę na jeden istotny fakt – studio musiało już wcześniej rozpocząć prace nad przeniesieniem Pillars of Eternity 2: Deadfire na trzy dodatkowe platformy, ponieważ premiera odbędzie się w zasadzie za kilka miesięcy. Studio celuje w święta.

Źródło: http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2018/02/06/pillars-of-eternity-ii-deadfire-coming-to-consoles.aspx

Tagi: Obsidian Entertainment Pillars of Eternity 2: Deadfire thq