Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.03.2018 15:04
Avengers: Infinity War jednocześnie na całym świecie. Chciał tego Iron Man
2323V

Avengers: Infinity War jednocześnie na całym świecie. Chciał tego Iron Man

Mistrzowie PR i Social Mediów z Marvel Cinematic Universe ponownie dali o sobie znać. W nocy byliśmy świadkami ciekawej rozmowy pomiędzy Robertem Downeyem Jr a głównym profilem Marvel Studios. Iron Man chciał wcześniej zobaczyć film, więc tak będzie.

Robert Downey Jr potrafi w mistrzowski sposób wykorzystać wszystkie sytuacje. Jeśli śledzicie jego kanały społecznościowe, to pewnie wielokrotnie widzieliście różne ciekawe akcje, które miały pokazać jego wyższość i stosunek do wcielania się w Iron Mana.

Recenzja filmu Avengers: Wojna bez granic

Aktor tym razem ponownie zabłysnął. Na Twitterze odbyła się rozmowa pomiędzy Robertem a Marvel Studios, w której ten pierwszy prosił o wcześniejszą premierę Avengers: Infinity War:

„- Marve: W skali od jednego do nieskończoności, jak bardzo jesteś podekscytowany, by zobaczyć  Infinity War 4 maja?
- Aktor: Jest szansa, by zobaczyć film wcześniej?
- Marvel: Wszystko dla Ciebie, Panie Stark! Odpowiada 27 kwietnia?
- Aktor: Świetnie. Z przyjaciółmi?
- Marvel: Masz na myśli tych przyjaciół? Chris Evans (Kapitan Ameryka), Chadwick Boseman (Czarna Pantera), Mark Ruffalo (Hulk), Don Cheadle (War Machine), Anthony Mackie (Falcon)
- Aktor: Na całym świecie?
- Marvel: To FANTASTYCZNY pomysł! Gotowe. Avengers: Infinity War zadebiutuje na całym świecie 27 kwietnia.

Dyskusja na pewno była wyreżyserowana, jednak sympatycy Marvel Cinematic Universe zareagowali oczywiście bardzo pozytywnie, bo teraz możemy mieć pewność, że wszyscy widzowie zobaczą Avengers: Infinity War w tym samym dniu.

Warto tutaj zaznaczyć, że Avengers: Infinity War miał zadebiutować w Polsce 26 kwietnia, więc teraz Polacy są „stratni” o jeden dzień.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: Avengers avengers: infinity war Iron Man Marvel Cinematic Universe