Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.02.2018 13:45
My PlayStation to nowa witryna Sony do przeglądania profilu z PlayStation Network
2322V

My PlayStation to nowa witryna Sony do przeglądania profilu z PlayStation Network

Sony właśnie uruchomiło nową witrynę „My PlayStation”, dzięki której mamy z większą przyjemnością przeglądać nasze trofea, wysyłać wiadomości do znajomych, czy też usuwać niektórych z listy.

Sony nadal stara się ulepszać i rozwijać PlayStation Network, ale odnoszę wrażenie, że firma powinna zająć się w pierwszej kolejności zmianą PlayStation ID – wczoraj informowałem naszych czytelników o problemie gracza, który stracił dostęp do swoich wszystkich tytułów.

Gracz utracił dostęp do konta z PlayStation Network, bo 8 lat temu użył złej nazwy

Większość posiadaczy konsol Sony z rozwagą zakłada konta na PlayStation Network i to właśnie dla nich przygotowano My PlayStation. W prostych słowach jest to nowa witryna Japończyków, na której możecie przejrzeć swoje trofea, napisać do znajomych, czy też edytować profil.

W ten sposób gracze otrzymają łatwiejszy dostęp do profilu PSN, ustawień prywatności sieci PSN, zarządzania rodziną, mogą dokładnie zająć się bezpieczeństwem, czy też przejrzeć ustawienia personalizacji oraz powiadomień.

Nie jest to oczywiście jakakolwiek rewolucja, ale błyskawiczna zmiana zdjęcia profilowego, czy też awatara może spodobać się niektórym posiadaczom konsol z rodziny PlayStation.

Mam nawet spore wrażenie, że My PlayStation to pierwszy krok do włączenia zmiany „Identyfikatora internetowego”, ponieważ tylko obok PlayStation ID nie znajduje się opcja „Edytuj”.

Źródło: Twitter.com

Tagi: