Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.02.2018 17:03
Sea of Thieves otrzyma rozbudowany end-game. Wyruszymy na legendarne rejsy
772V

Sea of Thieves otrzyma rozbudowany end-game. Wyruszymy na legendarne rejsy

Rare jest gotowe na przedstawienie informacji dotyczących rozgrywki w Sea of Thieves dla największych piratów. Twórcy zamierzają wspierać tytuł po premierze i zaoferują ciekawe wyzwania. 

Sea of Thieves to kolejna produkcja, której deweloperzy odcinają się od lootboxów. Autorzy potwierdzili, że choć zamierzają po premierze dodać do pozycji małe płatności, to skupią się wyłącznie na kosmetycznych dodatkach.

Sea of Thieves (Xbox One, PC). Premiera, cena, wymagania

W Sea of Thieves trafimy do ogromnego, otwartego świata, jednak od początku nie otrzymamy dostępu do całej treści. Studio przygotowało typowy end-game, w którym wyruszymy na „legendarne rejsy”. Z rozbudowanymi raidami zapoznają się wyłącznie gracze z tytułem „legend”.

Legendy zostaną dopuszczone do specjalnej zatoczki piratów, w której znajdzie się tawerna oraz NPC oferujący właśnie „legendarne rejsy”. Śmiałkowie wyruszą również na „Fortece Szkieletów” – w tej sytuacji grupy zawodników zmierzą się z kolejnymi falami wrogów, by na końcu zawalczyć z bossem. Ukończenie takiego wyzwania będzie niezwykle trudne, ale w nagrodę otrzymamy mnóstwo skarbów… Studio oznajmiło, że niektóre łupy nie zmieszczą się na nasze statki.

Zespół będzie stale dodawać do Sea of Thieves nowe treści oferując tym samym kolejne zadania, jednak pewnie dopiero za kilka tygodni poznamy dokładne plany związane z dodatkami.

Źródło: https://gamingbolt.com/sea-of-thieves-end-game-content-detailed-by-rare

Tagi: Microsoft Rare Sea of Thieves