Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.02.2018 14:41
Han Solo: Gwiezdne wojny – historie na zwiastunie. Tak rozpoczyna się wielka przygoda
1309V

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie na zwiastunie. Tak rozpoczyna się wielka przygoda

Z samego rana mieliśmy okazję zaprezentować naszej społeczności reklamę Han Solo: Gwiezdne wojny - historie, która została wyemitowana podczas Super Bowl. Teraz nadszedł czas na grubszy materiał, ponieważ Disney zaprezentował pierwszy zwiastun.

W ubiegłym tygodniu Disney potwierdził prezentację zwiastuna Han Solo: Gwiezdne wojny – historie. Emisja została zapowiedziana w poniedziałek pomiędzy 14:00 a 15:00, więc dość niespodziewaną sytuacją było opublikowanie reklamy, która została wyemitowana podczas Super Bowl.

Super Bowl. Zwiastuny wyczekiwanych filmów: Solo: A Star Wars Story, Westworld 2, Avengers, Jurassic World!

Sympatycy uniwersum Gwiezdnych wojen długo czekali na tę prezentację. Film w reżyserii Rona Howarda trafi do kin już 25 maja (Polska premiera), więc to naprawdę najwyższy czas na pokazanie pierwszego, pełnowymiarowego zwiastuna.

Zwycięzca dwóch Oscarów za „Piękny umysł” (Najlepszy film i Najlepsze reżyseria) staje przed bardzo trudnym zadaniem, ponieważ twórca nie tylko mierzy się z uniwersum, to dodatkowo ma za zadanie odpowiednie ukazanie Hana Solo.

W roli młodego Solo zobaczymy Aldena Ehrenreicha, którego możecie kojarzyć z takich filmów jak „Ave, Cezar!”, „Running Wild”, czy też „Piękne istoty”. Co ciekawe, miał on dwukrotnie wcielić się w Petera Parkera w „Niesamowity Spider-Man” i „Niesamowity Spider-Man 2”, ale dwukrotnie na ostatniej prostej zdecydowano się zatrudnić innych aktorów.

Opowieść „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie” skupi się oczywiście na tytułowym bohaterze, a dokładnie na jego młodości.

Jak oceniacie zwiastun, czekacie na premierę?

Źródło: YouTube.com

Tagi: Gwiezdne Wojny han solo Star Wars