Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.02.2018 19:32
Final Fantasy XII: The Zodiac Age debiutuje na PC. Square Enix przygotował zwiastun oraz promocję
577V

Final Fantasy XII: The Zodiac Age debiutuje na PC. Square Enix przygotował zwiastun oraz promocję

Od dzisiaj posiadacze komputerów osobistych mogą zapoznać się z Final Fantasy XII: The Zodiac Age. Gra jest dostępna na platformie Valve w promocji, a dodatkowo możemy spojrzeć na premierowy zwiastun.

Final Fantasy XII: The Zodiac Age w lipcu ubiegłego roku zadebiutowało na PlayStation 4. Jest to upiększona i zarazem ulepszona edycja gry z PlayStation 2. Pierwotna wersja trafiła na rynek w 2006 roku.

Dissidia Final Fantasy NT. Stwórz rymowankę i wygraj edycję kolekcjonerską

Dość niespodziewanie Square Enix zdecydowało się wrzucić Final Fantasy XII: The Zodiac Age na komputery osobiste, ale wydawca coraz śmielej wrzuca swoje hity na Steam. Produkcja na platformie Valve jest dostępna w promocji i możecie ją kupić za 143,99 zł (20% rabat).

W ubiegłym roku edycja na PlayStation 4 zgarnęła noty na poziomie 86%, jednak trudno tak naprawdę powiedzieć, jak prezentuje się port przygotowany z myślą o komputerach osobistych. 

Warto pamiętać, że odsłona na PC oferuje między innymi rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę i wsparcie dla monitorów 21:9 (podłączymy maksymalnie 3 monitory – 48:9). Deweloperzy znaleźli czas na wykreowanie zupełnie nowych wariantów zabawy (New Game Plus i New Game Minus), nie zapomnieli o muzyce (włączymy jeden z trzech soundtracków – oryginalny, odświeżony przez orkiestrę, stworzony dla The Zodiac Age) i wsparciu kontrolerów.

Z tego miejsca przypominam, że na naszej stronie trwa konkurs, dzięki któremu możecie zgarnąć edycję kolekcjonerską Dissidia Final Fantasy NT – akurat ta część nie trafiła jeszcze na PC, ale odnoszę wrażenie, że jest to tylko i wyłącznie kwestia czasu. Szczegóły znajdziecie w powyższym odnośniku.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Final Fantasy XII: The Zodiac Age pc Square Enix Virtuous Games