Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.01.2018 19:30
Amnesia Collection za darmo!
2960V

Amnesia Collection za darmo!

Świetna wiadomość dla wszystkich miłośników mocnych historii. Dzięki nowej promocji możecie pobrać Amnesia Collection za darmo. Pakiet zawiera dwie produkcje.

Od pewnego czasu nie możemy narzekać na brak darmowych produkcji, a najnowsza promocja pozwoli zainteresowanym pobrać Amnesia Collection. Zestaw gier jest dostępny za darmo na PC.

Ghost Recon: Wildlands w promocji na PlayStation Store. Gra otrzyma lootboxy

Humble Bundle postanowiło zaoferować graczom Amnesia Collection. Pakiet jest dostępny na stronie, gdzie wystarczy wskoczyć, kliknąć „Add to Cart” i następnie otrzymacie klucz Steam. Oferta jest dostępna przez najbliższe 48 godzin.

W zestawie znajdują się dwa tytuły Amnesia: The Dark Descent (8 września 2010) i Amnesia: A Machine for Pigs (10 września 2013). W swoim czasie szczególnie głośno było o tej pierwszej grze, ponieważ tytuł zgarnął oceny na poziomie 85%. Jego kontynuacja nie została już tak ciepło przyjęta i otrzymała noty o średniej 72%.

Pakiet w normalnej sytuacji jest dostępny za 124,99 zł, więc naprawdę warto zainteresować się tym przyjemnym prezentem. Poniżej możecie zapoznać się ze zwiastunem kolekcji.

Tagi: Amnesia Collection pc promocja za darmo