Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.01.2018 16:35
Ghost Recon: Wildlands w promocji na PlayStation Store. Gra z dodatkami
1688V

Ghost Recon: Wildlands w promocji na PlayStation Store. Gra otrzyma lootboxy

Ubisoft wciąż zamierza rozwijać Ghost Recon: Wildlands. Produkcja już wkrótce otrzyma aktualizację ze skrzynkami, a dodatkowo dzięki najnowszej promocji, zainteresowani mogą nabyć shooter w atrakcyjniejszej cenie.

Ghost Recon: Wildlands wskoczyło na półki sklepowe w marcu ubiegłego roku. Ubisoft przygotował kilka płatnych dodatków, ale w ostatnim czasie, studio rozwija grę dzięki bezpłatnym rozszerzeniom do trybu PVP.

10 najlepszych gier na PlayStation 4

Twórcy niespodziewanie zapowiedzieli wprowadzenie do gry skrzynek i nowa mechanika trafi do gry pod koniec stycznia. Francuzi przygotowali dwa typy boxów – pierwszy zawiera jedynie kosmetyczne elementy do trybu single-player oraz kooperacji, a drugi elementy do trybu PVP.

Każda paka kosztuje 400 Kredytów, nie zdobędziemy duplikatów, gracze otrzymają jedną za darmo, a kolejne kupią za prawdziwą gotówkę. Ubisoft podkreśla, że zespół dołożył wszelkich starań, by przedmioty nie miały jakiegokolwiek wpływu na rozgrywkę i postęp graczy.

Skrzynie bitewne to kolekcja zasobników dla trybów kampanii i kooperacji (skrzynia Spec Ops), jak również Ghost War (skrzynia Ghost War). Skrzynie Spec Ops zawierają epicką i egzotyczną broń, a także wiele elementów kosmetycznych, które pozwolą wam jeszcze bardziej cieszyć się z rozgrywki w trybie kampanii.

Skrzynie Ghost War zawierają egzotyczne wersje broni (ze skórką inną od tej, która już jest dostępna w grze – nie ma ona wpływu na statystyki broni), [oraz] elementy personalizacyjne , a także nową, ekskluzywną kolekcję skórek dla twojej postaci, nazwaną „Bohaterowie”.

Wszystkie elementy służące kosmetycznym zmianom mogą być użyte zarówno w trybie kampanii, jak i w Ghost War. W skrzyniach bitewnych znajdziecie w sumie ponad 200 przedmiotów. Wszystkie przedmioty można także zakupić w sklepie w różnych pakietach – poza skórkami z serii „Bohaterowie”, które można znaleźć wyłącznie w skrzyniach bitewnych.

Jeśli czekaliście na promocję Ghost Recon: Wildlands, to możecie zainteresować się propozycją Sony – tytuł trafił do Oferty Tygodnia i jest dostępny w kilku opcjach:

  • Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands - Standard Edition - 113,00 zł 
  • Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands - Gold Edition - 209,00 zł 
  • Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands - Deluxe Edition - 124,00 zł 
  • Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands - Season Pass - 99 zł 

Źródło: https://ghost-recon.ubisoft.com/wildlands/pl-pl/news/detail.aspx?c=tcm:160-307406-16&ct=tcm:160-76770-32

Tagi: ghost recon: wildlands promocja tom clancy’s ghost recon: wildlands Ubisoft