Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.01.2018 10:26
Xbox Game Pass. Nowe ekskluzywne gry Microsoftu pozostaną stałą częścią oferty
1429V

Xbox Game Pass. Nowe ekskluzywne gry Microsoftu pozostaną stałą częścią oferty

Część fanów  szuka "haczyków" w ofercie Xbox Game Pass, bo trudno im uwierzyć w to, że za niecałe 30 zł miesięcznie będziemy otrzymywać stale pełne wersje nowości AAA od Microsoft Game Studios. Gigant z Redmond uspokaja graczy.

Microsoft już we wtorek zapowiedział, że w ramach abonamentu Xbox Game Pass będziemy otrzymywać najnowsze gry AAA od Microsoft Game Studios bez dodatkowych opłat. Gracze zastanawiają się teraz czy taka oferta ograniczy się wyłącznie do Sea of Thieves, Crackdown 3 oraz State of Decay 2, czy otrzymamy w przyszłości kolejne nowości AAA.

Microsoft zapowiada Xbox Game Pass

Z wyjaśnieniami pospieszył Major Nelson, który napisał na swoim Twitterze, że to permanentna oferta - exclusive'y Xbox One pozostaną stałą częścią programu Game Pass.

Podobną wypowiedź przygotował Aaron Greenberg, zapytany o przyszłe wydania gier AAA w ramach Game Pass od Microsoft Game Studios.

"Tu nie chodzi tylko o ograniczone okienko czasowe. Dodajemy nowe gry Microsoft Studios do tej usługi z zamiarem, by stały się one regularną częścią tego, co subskrybenci otrzymują w ramach Xbox Game Pass" - napisał Greenberg.

Pierwsze trzy nowości AAA, jakie uzyskamy w ramach Xbox Game Pass. to Sea of Thieves, Crackdown 3 oraz State od Decay 2. Wczoraj okazało się również, że w gry wydawane jako tytuły Play Anywhere zagramy również na PC i to bez dodatkowych opłat.

Źródło: https://www.dualshockers.com/microsoft-xbox-game-pass-permanent/

Tagi: aaa game pass major nelson microsoft Xbox Game Pass