Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.01.2018 08:24
Xbox Game Pass. Więcej dobrych wieści od Microsoftu! W gry Play Anywhere zagramy na PC bez dodatkowych opłat
2779V

Xbox Game Pass. Więcej dobrych wieści od Microsoftu! W gry Play Anywhere zagramy na PC bez dodatkowych opłat

Microsoft zarządził wczoraj swoim ogłoszeniem w kontekście Xbox Game Pass. Jak się okazuje to nie koniec pozytywnych manewrów amerykańskiej korporacji.

Manewrów pozytywnych z punktu widzenia graczy oczywiście. Szef działu marketingu w Xbox zapowiedział dzisiaj, że wszystkie gry dostępne w Xbox Game Pass, oferujące opcję Play Anywhere, będą dostępne również na komputerach wyposażonych w system operacyjny Windows 10. I to pomimo faktu, że usługa Xbox Game Pass jest oficjalnie dostępna tylko dla właścicieli Xbox One.

Microsoft zapowiada Xbox Game Pass

"Tak, jeśli dany tytuł występuje w kategorii gier Xbox Play Anywhere, to możecie zagrać też w jego wersję na PC, jeśli jesteście członkami Game Pass" - napisał Aaron Greenberg.

To świetne wieści dla osób, które posiadają odpowiednio mocnego peceta do grania w nowości a przy tym zamierzają wykupić Game Pass dla Xbox One. Bez dodatkowych kosztów, za 29 zł miesięcznie, będzie można bawić się na obu platformach.

Jeszcze lepsze informacje pojawiły się wczoraj, kiedy gigant z Redmond zapowiedział, że w usłudze Game Pass będą pojawiać się już w dniu premiery nowe gry wydawane przez Microsoft Game Studios. Pierwszymi nowościami AAA objętymi ofertą Game Pass będzie Crackdown 3 i State of Decay 2. Taki sam los czeka nowe, niezapowiedziane jeszcze odsłony takich marek jak Halo, Gears of War i Forza.

Tagi: microsoft pc windows 10 xbox xbox one xbox play anywhere