Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.01.2018 20:10
Xbox Game Pass z tegorocznymi premierami! Microsoft rozdaje największe hity
4701V

Xbox Game Pass z ekskluzywnymi premierami! Hit debiutuje i trafia do usługi

Od wielu dni pojawiały się liczne plotki dotyczące tajemniczego ogłoszenia Amerykanów, a właśnie poznaliśmy wszystkie szczegóły. Microsoft zdecydował się przedstawić rozbudowaną wersję Xbox Game Pass, który może zainteresować wielu klientów.

Informatorzy od ubiegłego tygodnia podgrzewali atmosferę zapowiadając „coś grubego” od Microsoftu. Amerykanie nie zdradzali informacji, jednak właśnie poznaliśmy wszystkie szczegóły.

„Wierzcie w Xboksa, ponieważ to co nadciąga jest ekscytujące” – szef hiszpańskiego oddziału Xboksa

Amerykańska korporacja zaszalała! Tegoroczne, ekskluzywne produkcje zmierzające na Xboksa One trafią jednocześnie na Xbox Game Pass! W tej sytuacji bez większych kosztów zapoznacie się z Sea of Thieves, Crackdown 3, czy też State of Decay 2!

Tak sprawę skomentował Phil Spencer, Head of Gaming w Microsoft:

„Słuchaliśmy opinii naszych klientów i to była najbardziej pożądana przez nich funkcja. Plan wydawania wszystkich nowych tytułów własnych Microsoft Studios na wyłączność dla konsoli Xbox One w usłudze Xbox Game Pass w tym samym czasie, co ich globalna premiera, ma na celu zapewnienie większej swobody wyboru sposobu, w jaki gracze korzystają z gier. Rozumiemy równiez jak ważnym dla graczy aspektem jest dostęp do najnowszych produkcji w atrakcyjnej cenie. Dlatego podjęliśmy prace nad nowymi możliwościami dostarczania treści naszym klientom.”

Microsoft potwierdził – wszystkie wydawane produkcje od Microsoft Studios w dniu premiery będą trafiać do Xbox Game Pass. Już 20 marca gracze otrzymają Sea of Thieves, a następnie Crackdown 3, czy też kolejne odsłony Halo, Forzy, czy też Gears of War! WSZYSTKIE tytuły first-party Amerykanów będą objęte NISKIM abonamentem… WOW!

W tej sytuacji płacąc zaledwie 29 zł na miesiąc otrzymacie dostęp do najnowszych hitów Microsoftu w dniu debiutu (Forza Horizon 4 w październiku?!) i jednocześnie będziecie mogli grać w stale rosnące zestawienie tytułów.

Należy przy tym pamiętać – Microsoft przeznaczył w ostatnim roku rekordową sumę na przygotowanie nowych produkcji first-party oraz pozyskiwanie nowych zespołów. W tej sytuacji gracze mogą liczyć na wiele wyjątkowych premier w Xbox Game Pass!

Zapytacie „jak im się to zwróci?” – sprawa jest bardzo prosta. Netflix w ostatnim kwartale odnotował 11,6 mld dolarów przychodu. Ten system działa i właśnie ta platforma potwierdza to z każdym kolejnym wydanym serialem oraz filmem.

Tagi: microsoft xbox Xbox Game Pass xbox one