Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.01.2018 08:33
Street Fighter V. Sakura za darmo przez kilka dni po zainstalowaniu gratisowej aktualizacji Arcade Edition
558V

Street Fighter V. Sakura za darmo przez kilka dni po zainstalowaniu gratisowej aktualizacji Arcade Edition

Aktualizacja Street Fighter V do wersji Arcade Edition jest darmowa dla wszystkich graczy, którzy zdążyli kupić już podstawową wersję bijatyki. Płacić przyjdzie nam jedynie za nowych zawodników. I tutaj jednak Capcom wykazuje się dobrym gestem.

16 stycznia Capcom zapewni obecnym posiadaczom Street Fighter V następujące atrakcje w Street Fighter V: Arcade Edition:

        Nowy Tryb Arcade
        Nowy Tryb Extra Battle
        Nowe ataki V-trigger
        Galerię
        Przebudowany interfejs

Osoby, które kupiły wcześniej Street Fighter V będą mogły bez żadnych dodatkowych opłat ściągnąć pliki z aktualizacją Arcade Edition. Taka opcja zostanie włączona 16 stycznia. 3 dni później do europejskich sklepów trafi pełne, pudełkowe wydanie Street Fighter V: Arcade Edition, w którym znajdziemy takich zawodników jak Sakura, Blanka, Falke, Cody, G oraz Sagat.

Capcom zapowiedział, że osoby, które pobiorą 16 stycznia sam patch mimo wszystko też otrzymają nowego zawodnika - choć będą się nim mogły cieszyć przez kilka dni. Chodzi o Sakurę, która zostanie aktywowana zaraz po zainstalowaniu patcha Arcade Edition. Dziewczyna będzie dostępna gratisowo do 23 stycznia 2018 r.

Wydawca poinformował, że po 23 stycznia utracimy punkty Fight Money i EXP wypracowane jako Sakura w gratisowym okresie. By przywrócić ten dorobek wystarczy po prostu zdecydować się na zakup bohaterki w cyfrowej dystrybucji.

Poniżej mały pokaz możliwości Sakury w Street Fighter V: Arcade Edition.

Tagi: