Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.01.2018 15:01
Slender Man na mocnym zwiastunie. Horror może przerazić fanów gatunku
2009V

Slender Man na mocnym zwiastunie. Pierwsza prezentacja horroru

Na pewno wielu czytelników PPE kojarzy postać Slender Mana. Miejska legenda trafiła już do gier wideo, jednak wkrótce „Smukłego Mężczyznę” zobaczymy również w kinach. Dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy zwiastun filmu. 

Slender Man to wyjątkowo ciekawa legenda, więc mogliśmy się spodziewać, że wkrótce postacią zainteresuje się Hollywood. Film ma trafić do kin 18 maja 2018 roku, a dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy zwiastun.

Splinter Cell w formie live-action. Fani stworzyli kontynuację uznanego filmu

Kojarzycie tę historię? Tajemniczy, bardzo wysoki mężczyzna w garniturze, białej koszuli i z czerwonym krawatem pojawia się na zdjęciach, czy też jest widziany w okolicach wielkich lasów. Podobno porywa dzieci, które bez zgody rodziców zapuszczają się na zamglone tereny.

Na podstawie tej opowieści powstało już między innymi Slender: The Arrival – gra Parsec Productions nie podbiła rankingów (średnia ocen wynosi około 60%), jednak w swoim czasie o tytule było bardzo głośno ze względu na mroczny klimat i właśnie postać Slender Mana.

Film powstaje od 2016 roku. Wtedy to Sony Pictures potwierdziło opracowanie opowieści, za którą odpowiada David Birke – scenarzystę możecie kojarzyć z „Zabójca z autostrady”, „13 grzechów”, czy też „Elle”. Reżyserem projektu został Sylvain White – twórca pracuje nad wieloma serialami, można tutaj wspomnieć między innymi o „Imperium”, „Skorpion”, „The Following”, „MacGyver”, oraz „Zabójcza broń”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: film slender man trialer zwiastun