Capcom chce wykorzystać niesłabnącą popularność smartfonowego grania. Wydawca zlecił chińskiemu studiu Yunchang Game, by stworzyło mobilną wersję przygód Dantego.
Piękne Lost Soul Aside wygląda jak Devil May Cry
W Devil May Cry: Pinnacle of Combat, które zmierza na urządzenia mobilne z iOS i Androidem, wcielimy się w popularnego bohatera, wymachując mieczem i strzelając z pistoletów do spotykanych demonów. Akcja w tej produkcji ukazywana jest z perspektywy TPP a produkcja hula na silniku Unity 3D. Deweloperzy zapewniają, że system walki będzie odpowiednio wyrafinowany i że tytuł nie będzie prostą smartfonową popierdółką, jakich pełno na rynku.
Wszystko pięknie, ale chińskie studio może się zderzyć z problemem sterowania dotykowego w Devil May Cry: Pinnacle of Combat. Przenoszenie gier akcji w tym stylu okazywało się dotychczas bardzo problematyczne dla deweloperów.
W naszej galerii znajdziecie pierwsze screeny prezentujące rozgrywkę w Devil May Cry: Pinnacle of Combat.