Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.12.2017 08:23
Lost Soul Aside. Demo "chińskiego Devil May Cry" zachwycało na PS Experience. Gameplay z PS4
1659V

Lost Soul Aside. Demo "chińskiego Devil May Cry" zachwycało na PS Experience. Gameplay z PS4

Tak dzisiaj wyglądają produkcje tworzone przez 1 osobę? Lost Soul Aside trafiło na imprezę PlayStation Experience 2017 w formie dema na PS4 i co tu dużo mówić... czapki z głów!

Yang Bing stał się już bohaterem w Chinach (reportaże o jego projekcie przygotowują kolejne stacje telewizyjne). Wszystko za sprawą Lost Soul Aside, które Bing zapoczątkował na własną rękę w środowisku Unreal Engine 4, bez pomocy innych deweloperów.

Tematem Lost Soul Aside zainteresowała się chińska telewizja

W ostatnim roku projekt nabrał tempa, a to dzięki pomocy finansowej chińskiego inwestora. Yang Bing uformował dzięki niej swoje własne studio. Dzięki temu możemy spodziewać się Lost Soul Aside na rynku już w 2018 r.

Tematem Lost Soul Aside zainteresowało się również Sony, które - jak twierdzi sam twórca tej gry przypominającej mechaniką Devil May Cry (choć autor twierdzi, że jego tytuł jest RPG-iem akcji) - zapewniło deweloperowi pomoc. Być może dzięki temu pierwszą platformą, na której jest prezentowane dla szerokiej publiczności Lost Soul Aside jest właśnie PS4.

Poniżej znajdziecie gameplay demonstrowany na PlayStation Experience 2017. Gracze, którzy mieli okazję spróbować sił w demie twierdzą, że tytuł jest bardzo wymagający, a boss może się kojarzyć z wymagającymi oponentami z Dark Souls.


Tagi: 2018 Bing Yang chiny Lost Soul Aside pc ps4 xone