SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.12.2017 20:28
Call of Duty: WWII Zimowe Oblężenie na zwiastunie. Activision zapowiada nowe bronie i darmową mapę
1214V

Call of Duty: WWII Zimowe Oblężenie na zwiastunie. Activision zapowiada nowe bronie i darmową mapę

Sympatycy Call of Duty: WWII mogą szykować się na zimowe szaleństwo. W tym tygodniu rozpocznie się nowe wydarzenie, które pozwoli zainteresowanym zapoznać się z między innymi nową mapą. Wszystkie atrakcje zostały przedstawione na zwiastunie.

Call of Duty: WWII cieszy się sporą popularnością, ale deweloperzy zdecydowali się podkręcić zabawę. Już 8 grudnia startuje wydarzenie zatytułowane Zimowe Oblężenie, które w ciekawy sposób rozszerzy produkcję Sledgehammer Games.

Call of Duty może skupić się wyłącznie na trzech seriach. Studia mogą rozwijać udane IP

Zimowe Oblężenie będzie trwać od 8 grudnia do 2 lutego i podczas tego wydarzenia gracze otrzymają dostęp do szeregu atrakcji. Na dobry początek zapoznamy się z lokacją zatytułowaną Zimowe Carentan, skorzystamy z listy gier z podwójnym XP, sprawdzimy nowy tryb, czy też zgarniemy cotygodniowy, darmowy zrzut zaopatrzenia z nowym sprzętem.

Wykonując specjalne rozkazy podczas Oblężenia otrzymamy dostęp do pięciu nowych broni, które zostały zaprezentowane na poniższym zwiastunie – bez wątpienia interesująco wygląda Sten, czyli lekki pistolet maszynowy. W przypadku trybu, zapoznamy się z „Zabawy Bronią” – za każdego ubitego przeciwnika zgarniemy nową zabawkę, więc możemy mieć pewność, że podczas zmagań nie będziemy się nudzić.  

To podobno nie koniec atrakcji, ponieważ Sledgehammer Games zamierza stale rozbudowywać Call of Duty: WWII i będzie szykować dla graczy szereg kolejnych przyjemności.  

Tagi: call of duty: wwii Sledgehammer Games trailer zwiastun