Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.11.2017 18:58
The Legend of Zelda: Breath of the Wild działa na PC coraz to lepiej. Gameplay prezentuje piękną oprawę
7630V

The Legend of Zelda: Breath of the Wild działa na PC coraz to lepiej. Gameplay prezentuje piękną oprawę

The Legend of Zelda: Breath of the Wild to bez wątpienia jedna z najlepszych produkcji 2017 roku. Gra jest głównym faworytem do zgarnięcia tony nagród na nadciągającym The Game Awards, więc nikogo nie powinno dziwić, że wielu graczy chce się zapoznać z dziełem Nintendo.

Nintendo nie zamierza oczywiście wrzucić swojej produkcji na inne platformy, jednak sytuację starają się wykorzystać autorzy emulatora CEMU. Twórcy opublikowali nową wersję programu, która znacząco polepsza jakość rozgrywki w The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Nintendo przypadkiem ujawniło datę premiery drugiego DLC?

Japończycy nadal nie zablokowali projektu, a The Legend of Zelda: Breath of the Wild wygląda i działa coraz to lepiej. Najnowszą wersję programu mogą sprawdzać Patroni i jak zobaczycie poniżej – tytuł Nintendo śmiga już naprawdę dobrze. Do takich przyjemności niezbędny jest oczywiście mocny PC – w tym wypadku gra została włączona na PC wyposażony w procesor i7 6700k @ 4.5ghz, grafikę GeForce GTX 1070 i 16GB pamięci RAM.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild nadal nie działa w płynnych 60 klatkach na sekundę, jednak możecie tutaj zauważyć spory progres względem materiałów udostępnionych tuż po premierze tytułu Nintendo.

Team Cemu ma spore chęci do prac nad ulepszaniem swojego programu, bo aktualnie 3685 darczyńców płaci twórcom w każdym miesiącu 15159 dolarów. Zespół ma gotówkę, więc może w pełni poświęcić się emulatorowi. Gdy wspominałem o projekcie w marcu, to twórcy otrzymywali od fanów „zaledwie” 7881 dolarów.

Najnowsze CEMU poprawia również wsparcie do rozgrywki sieciowej, czy też usuwa liczne błędy znalezione przez autorów.

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap