SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.11.2017 15:29
Need for Speed Payback ze zmianami w systemie rozwoju. Ghost Games reaguje na opinie graczy
2542V

Need for Speed Payback ze zmianami w systemie rozwoju. Ghost Games reaguje na opinie graczy

Twórcy Need for Speed Payback zdecydowali się zareagować na nieprzychylne komentarze dotyczące progresu. Twórcy znacznie przyspieszają zabawę i ta wiadomość może zainteresować wielu graczy

Ghost Games wprowadziło do Need for Speed Payback nietypowy sposób progresji – gracze za rozegrane wyścigi lub zdobyty poziom reputacji otrzymują losowo generowane karty do ulepszania samochodów.

Recenzja Need for Speed Payback

Wielu graczy narzekało na system, który zachęcał do powtarzania do znudzenia znanych eventów, więc autorzy postanowili zareagować. W weekend została wprowadzona nowa aktualizacja zapowiedziana przez deweloperów następującymi słowami:

„Wykorzystaliśmy opinie społeczności oraz własne dane z gry i przygotowaliśmy wiele zmian, spośród których sporo już wprowadziliśmy. Naszym celem jest sprawienie, by system rozwoju – zwłaszcza ten w zakresie samochodów – był o wiele przyjemniejszym doświadczeniem.”

Co to tak naprawdę oznacza? W Need for Speed Payback znacznie szybciej zdobędziemy teraz gotówkę, dzięki której kupimy karty i tym samym sprawniej ulepszymy samochody. To na pewno dobra wiadomość dla graczy, którzy dopiero zaczynają przygodę z wyścigami Ghost Games, a jednocześnie warto zaznaczyć, że autorzy wciąż zamierzają ulepszać system i zaoferować w pełni nieinwazyjną mechanikę.

Autorzy reagują na opinie społeczności, więc możemy mieć nadzieję, że w kolejnych tygodniach Need for Speed Payback zostanie jeszcze znacznie ulepszony i rozszerzony.

Źródło: https://www.videogamer.com/news/eas-need-for-speed-payback-has-quietly-changed-player-progression

Tagi: