SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.01.2018 17:00
DAKAR 18 oficjalną grą Rajdu Dakar. Szykujcie się na realistyczną rozgrywkę
1452V

DAKAR 18 oficjalną grą Rajdu Dakar. Szykujcie się na realistyczną rozgrywkę

Rajd Dakar jest największym na świecie rajdem typu cross-country, który  już dawno powinien otrzymać porządną grę wideo. Na szczęście sytuację wydarzenia dostrzegli deweloperzy z Bloodmoon Entertainment i już wkrótce na rynku zadebiutuje intrygująca produkcja.

DAKAR 18 to realistyczna symulacja w otwartym świecie znanego rajdu przygotowana przez studio Bloodmoon Entertainment. Wydawcą gry jest Deep Silver. Twórcy zdecydowali się zaoferować zmagania graczom na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

Stardew Valley, Pillars of Eternity, Raid: Worlad War II i Abzu w pudełkach na polskim rynku

W tytule zainteresowani otrzymają niepowtarzalną możliwość kierowania wszystkimi pojazdami biorącymi udział w prawdziwym rajdzie: samochody, ciężarówki, motocykle, quady i kategoria SSV. Ta ostatnia została wprowadzona w zeszłorocznej edycji i oferuje rywalizację lekkich pojazdów o pojemności do 1000 cm3.

Autorzy zdecydowali się w tym wypadku przygotować zmagania offline dla pojedynczego gracza, ale również nie zapomną o sieciowych pojedynkach. W trakcie rozgrywki trafimy do wielkiego, otwartego świata, a naszym zadaniem będzie przejechanie wyznaczonych odcinków.

Bloodmoon Entertainment to stosunkowo młode studio, jednak autorzy mają na koncie już między innymi Police Simulator 18, Demons Age, Syndrome, Trapped Dead: Lockdown, Jagged Alliance: Back in Action, czy też pomagali przygotować WRC 5, WRC 3, MotoGP 13 oraz Flatout4.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: bloodmoon entertainment dakar 18 Deep Silver