Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2017 16:00
Stardew Valley, Pillars of Eternity, Raid: Worlad War II i Abzu w pudełkach na polskim rynku
678V

Stardew Valley, Pillars of Eternity, Raid: Worlad War II i Abzu w pudełkach na polskim rynku

Dobre wieści dla fanów pudełek. Techland właśnie zapowiedział wprowadzenie na rynek czterech zróżnicowanych tytułów, które mogą zainteresować niektórych czytelników PPE. Klienci bez problemu sięgną po fizyczne wydania.

Techland jest partnerem 505 Games i zdecydował się na wrzucenie na rodzime półki sklepowe produkcje, które powinny zainteresować czytelników naszego portalu. Może nie za każdym razem warto rzucać gotówką w monitor, ale ja przynajmniej dwukrotnie chętnie to zrobię.

Seria Day1 zaoferuje znane i premierowe tytuły w dobrych cenach

W ostatnich miesiącach bardzo często debiutują ciekawe tytuły, które jednak nigdy nie trafiają do pudełek. Twórcy nie zawsze mogą pozwolić sobie na taki rarytas, ale wydawcy chętnie sięgają po ciekawe projekty, które zbierają pozytywne opinie.

Techland właśnie zapowiedział wprowadzenie na rodzime półki sklepowe czterech gier i w tym zestawie przynajmniej po trzy produkcje naprawdę warto sięgnąć:

  • Abzu - 89,90 zł
  • Stardew Valley Collectors Edition -  139,90 zł
  • Raid: World War II - 169,90 zł
  • Pillars of Eternity - 199,90 zł

Najstarszym (a zarazem najtańszym) tytułem z tego grona jest Abzu, które zadebiutowało w sierpniu 2016 roku i zgarnęło oceny na poziomie 73-83%. Wielu graczy długo czekało na Stardew Valley – tytuł w wersji konsolowej wskoczył do cyfrowych sklepów w grudniu ubiegłego roku i może pochwalić się ocenami na poziomie 86-89%. Na pewno warto również rozważyć nabycie Pillars of Eternity, bo to kawał mocnego, staroszkolnego RPG-a (oceny na poziomie 85-86%) i z tego zacnego grona jedynie odstaje Raid: World War II, bo niezależnie od wersji trudno tutaj mówić o wielkim hicie (46-50%).

Źródło: informacja prasowa

Tagi:

Nie przegap