Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.11.2017 20:30
Plants vs. Zombies za darmo. Electronic Arts rozdaje tytuł w edycji Game of the Year
2313V

Plants vs. Zombies za darmo. Electronic Arts rozdaje tytuł w edycji Game of the Year

Wielka wojna roślinek z zombiakami została na pewien czas wstrzymana, ale Electronic Arts zdecydowało się rozdać wszystkim graczom Plants vs. Zombies w wersji Game of the Year zupełnie za darmo.

Plants vs. Zombies zadebiutowało pierwotnie w 2009 roku. Tytuł zebrał sporo pochwał, więc twórcy otrzymali gotówkę na znaczące rozbudowanie uniwersum. W kolejnych latach zagraliśmy między innymi we dwie części Plants vs. Zombies: Garden Warfare.

EA tworzyło Plants vs. Zombies: Garden Warfare 3, ale skasowało je by pomóc Visceral Games

Electronic Arts zdecydował się na przyjemną promocję. Gracze mogą zalogować się na swoje konta Origin i dodać Plants vs. Zombies w wersji Game of the Year do cyfrowej biblioteki. Produkcja nie jest wyjątkowo droga, ale dzięki ofercie zaoszczędzicie 14,99 zł.

Warto przypomnieć, że w 2013 roku na rynek trafił Plants vs. Zombies 2: It's About Time, który jednak nie zyskał takiej popularności jak pierwowzór. W tym wypadku autorzy zdecydowali się na model biznesowy free-2-play, a gra została obładowana małymi płatnościami. Seria została jeszcze rozwinięta przez Plants vs. Zombies Heroes, czyli grę karcianą z ubiegłego roku.

Wydawca aktualnie nie potwierdził przyszłości uniwersum, jednak Electronic Arts chcąc ratować tajną grę w świecie Gwiezdnych Wojen od Visceral Games, zdecydowało się skasować Plants vs. Zombies: Garden Warfare 3. Niestety, w ostateczności autorzy serii Dead Space zostali zamknięci.

Źródło: https://www.bankier.pl/wiadomosc/Kolejny-dzien-gwaltownych-spadkow-CD-Projektu-7555619.html

Tagi: Electronic Arts plants vs. zombies PopCap Games za darmo

Nie przegap