Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 12.11.2017 10:41
ARK: Survival Evolved może otrzymać kontynuację już za 2 lata
753V

ARK: Survival Evolved może otrzymać kontynuację już za 2 lata

ARK: Survival Evolved jest bez wątpienia grą niezwykle ciekawą, choć poprzez swój model biznesowy stała się mocno kontrowersyjna. Deweloperzy tytułu już myślą o przyszłości i ewentualnej kontynuacji walki o przetrwanie wśród dinozaurów.

Po długim okresie spędzonym w fazie Wczesnego Dostępu, ARK: Survival Evolved w końcu kilka miesięcy temu zadebiutowało w swojej pełnej wersji. Autorzy gry mają już spore ambicje związane z rozwojem swojego dzieła, gier pobocznych, a swoimi myślami wybiegają nawet parę lat w przód, rozważając kontynuację.

Xbox One X. Rozwiązywanie problemów

W tym miesiącu zobaczymy duże DLC zatytułowane Aberration, zaś do końca roku ma się ukazać ARK Park VR. Kiedy zatem Studio Wildcard ma zamiar znaleźć czas na stworzenie wielkiego sequela swojego hitu? 

Myślę, że w przeciągu dwóch lat zainteresowanie nami zacznie spadać. ARK musi po prostu dostać kontynuację i na pewno siedzi to w naszych głowach, ale powstanie on dopiero w odpowiednim do tego momencie.

Jeśli zatem słowa Jesse Rapczaka sprawdzą się, a gracze zaczną nudzić się pierwszym ARK'iem, jego kontynuację możemy ujrzeć już na ostatniej prostej obecnej generacji lub na starcie następnej.

ARK: Survival Evolved Official Launch Trailer

Tagi: ARK: Survival Evolved Studio Wildcard