Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.11.2017 21:00
Gear.Club Unlimited. Gameplay przedstawia wyścigi na Nintendo Switch, a twórcy zdradzają pełną zawartość
1301V

Gear.Club Unlimited. Gameplay przedstawia wyścigi na Nintendo Switch, a twórcy zdradzają pełną zawartość

W 2017 roku nie brakuje mocnych wyścigów, ale gracze muszą przygotować się na kolejną produkcję. Eden Games wkrótce zaprezentuje posiadaczom Nintendo Switchów swoją perełkę, która właśnie została przedstawiona na oficjalnym materiale. Zobaczcie gameplay z Gear.Club Unlimited.

Gear.Club Unlimited to rozbudowana wersja gry z urządzeń mobilnych. Eden Games zamierza podbić za pomocą wyścigów kolejną platformę i deweloperzy coraz to śmielej prezentują kolejne fragmenty rozgrywki.

Nintendo Switch otrzyma 3 ekskluzywne tytuły od Bandai Namco. Firma zapowiada wielkie wsparcie

Produkcja zaoferuje graczom ponad 30 pojazdów od 16 znanych producentów, a podczas kampanii możemy liczyć na rosnący poziom trudności i mnóstwo zróżnicowanych tras. Autorzy zaoferują ponad 430 wyścigów na 200 torach, a gracze otrzymają dostęp do 2 wariantów zabawy (Derby i Time Trial) oraz 2 rodzajów nawierzchni (Asfalt i Rajd).

Deweloperzy przygotowali aż 7 warsztatów, w których ulepszymy i dostosujemy maszyny, a ponadto zainteresowani zapoznają się z rozgrywką na podzielonym ekranie – niezależnie od wybranego trybu (stacjonarny lub przenośny) w pojedynkach może jednocześnie wystartować maksymalnie 4 graczy.

Premiera Gear.Club Unlimited w Europie odbędzie się 1 grudnia i tytuł trafi w tym dniu do sklepów stacjonarnych oraz do eShopu. Najnowszy materiał pozwala spojrzeć na przygotowane atrakcje.  

Źródło: informacja prasowa

Tagi: Eden Games gameplay gear.club unlimited nintendo switch

Nie przegap