Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.11.2017 19:56
Overwatch i Moira. Nowa bohaterka zaprezentowana na BlizzConie
1075V

Overwatch i Moira. Nowa bohaterka zaprezentowana na BlizzConie

Blizzard nie zapomina o swojej wielkiej strzelance. Na wielkim wydarzeniu poznaliśmy Moirę, która oczywiście trafi do gry za darmo. Na dobry początek oglądamy zwiastun, poznajemy jej umiejętności i szykujemy się do zabawy.

Overwatch zadebiutował na rynku w maju ubiegłego roku, ale Blizzard wciąż ulepsza i rozbudowuję grę. Firma przygotowuje liczne dodatki, które trafiają do wszystkich graczy za darmo. Dzisiaj poznaliśmy między innymi Moirę.

StarCraft 2 free-2-play! Blizzard rozdaje swoją wielką produkcję

Moira O'Deorain to 48-letnia genetyk, która niegdyś była agentką Blackwatch. Kobieta jest genialną inżynierką, która szuka sposobu na okiełznanie podstawowych elementów, z których zbudowane jest życie.

Blizzard zapowiada bohaterkę następującymi słowami:

Biotyczne zdolności Moiry pozwalają leczyć lub zadawać obrażenia w każdej sytuacji. Chociaż jej Biotyczny Chwyt leczy na niewielką odległość, jej Kule Biotyczne mają daleki zasięg i zapewniają leczenie członkom drużyny oraz ranią nieprzyjaciół. Moira może również używać zdolności Zniknięcia, aby uciec grupom wrogów lub pozostać blisko sojuszników i zapewniać im wsparcie. A kiedy naładuje superzdolność – Koalescencję – może uratować wielu sojuszników naraz przed śmiercią lub dobić osłabionych przeciwników.

A tak prezentują się jej zdolności:

  • BIOTYCZNY CHWYT - Używając lewej ręki Moira zwiększa swoją energię biotyczną i leczy znajdujących się przed sobą sojuszników. Prawą ręką wystrzeliwuje wiązkę energetyczną dalekiego zasięgu, która wysysa życie z wrogów oraz leczy Moirę i regeneruje jej energię biotyczną.
  • KULA BIOTYCZNA - Moira wystrzeliwuje odbijającą się kulę biotyczną i może wybierać między efektem regenerującym, który leczy sojuszników lub wyniszczającym, który rani wrogów.
  • ZNIKNIĘCIE - Moira teleportuje się na niewielką odległość.
  • KOALESCENCJA - Moira emituje wiązkę o dużym zasięgu, która zarówno leczy sojuszników, jak i przenika bariery i rani wrogów.

Tagi: Blizzard blizzcone overwatch trailer zwiastun

Nie przegap