Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.10.2017 20:07
Call of Duty: WWII skradzione z fabryki Sony. Mężczyzna próbował sprzedać gry na eBay’u
1812V

Call of Duty: WWII skradzione z fabryki Sony. Mężczyzna próbował sprzedać gry na eBay’u

Najnowsza część Call of Duty elektryzuje graczy z całego świata, ale niektórzy mają spory problem z wyczekaniem na wielką premierę. Jeden z fanów postanowił wkraść się do fabryki i podzielić się swoimi „znaleziskami”.

Do premiery Call of Duty: WWII pozostało już tylko 15 dni, jednak dla jednego z mieszkańców Ameryki to zdecydowanie za długo. Mężczyzna postanowił włamać się do fabryki, wykraść produkcję, a dodatkowymi egzemplarzami podzielić się z innymi fanami.

Recenzja Call of Duty: WWII

Brzmi to może jak scenariusz kolejnej amerykańskiej komedii, ale policja potwierdziła aresztowanie złodzieja, który włamał się do fabryki Sony DADC w Terre Haute (stan Indiana), która zajmuje się produkcją płyt DVD, Blu-ray, czy też CD.

Między innymi w tym pięknym miejscu są właśnie wypalane kolejne płyty Call of Duty: WWII, więc wspomniany złodziej postanowił wynieść z siedziby kilka pudełek tytułu Sledgehammer Games.

Policja miałaby pewnie spory problem z namierzeniem sprawcy, ale geniusz postanowił podzielić się swoimi skarbami na serwisie eBay i każdą kopię sprzedawał w promocyjnej cenie 45 dolarów. Sytuacja miała miejsce na początku października, a Sony teraz bada sprawę, ponieważ nie był to pracownik firmy, więc trudno tak naprawdę określić, jak mężczyzna znalazł się w fabryce. 

Źródło: https://charlieintel.com/2017/10/18/man-charged-felony-stealing-copies-call-duty-wwii-sony-factory-indiana/

Tagi: Activision Call of Duty: WWII kradziez Sledgehammer Games

Nie przegap