Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.09.2017 14:02
FIFA 18. Gameplay z Nintendo Switch vs. Xbox One
2463V

FIFA 18. Gameplay z Nintendo Switch vs. Xbox One

Dotychczas niezbyt często mamy okazję spojrzeć na ostateczną wersję FIFA 18 na Nintendo Switch, jednak niektórzy gracze już dorwali się do pudełek i z tego powodu możemy spojrzeć na porównanie oprawy.  

FIFA 18 powraca na konsole Nintendo. EA Sports zdecydowało się stworzyć „najlepszą, przenośną wersję w historii”, która będzie zawierać między innymi tryb FIFA Ultimate Team, a jednocześnie wykorzysta wszystkie atuty Nintendo Switcha.

Poradnik do FIFA 18

EA Sports nie pokazuje fragmentów rozgrywki z produkcji, która jednak nie wygląda źle. Miałem okazję zagrać w tytuł w trzech wersjach – przenośna, tablet, stacjonarna – i za każdym razem rozgrywka była bardzo przyjemna. Nie dostrzegłem podczas rozgrywki jakichkolwiek błędów.

Należy oczywiście wiedzieć, że nie jest to wersja jeden do jednego w przypadku edycji na PlayStation 4 i Xboksa One – w grze brakuje takich nowości jak szybka zmiana, czy też nie zaimplementowano trybu fabularnego Droga do sławy.

Na poniższym filmie zobaczycie prezentację kilku spotkań – sporą różnicą jest murawa, ale animacje piłkarzy prezentują się pozytywnie. Pewnie nie będzie to pierwszy wybór dla fanów piłki od Elektroników, ale na pewno dobry dodatek do rozgrywki w FUT-a w terenie lub po prostu idealny tytuł dla graczy, których Nintendo Switch to jedyna platforma do gry.

Źródło: YouTube.com

Tagi: EA Sports fifa 18 nintendo switch porównanie grafiki

Nie przegap