Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.09.2017 15:31
Super Mario Odyssey na nowej rozgrywce. Nadciąga piękna opowieść Mariana
875V

Super Mario Odyssey na nowej rozgrywce. Nadciąga piękna opowieść Mariana

Nintendo Switch już wkrótce otrzyma kolejną, bardzo wielką produkcję. Przygoda Mariana została zaprezentowana na nowej rozgrywce i materiał potwierdza – szykuje się jedna z najważniejszych premier 2017 roku.

Wybrani dziennikarze otrzymali od Nintendo wycinek Super Mario Odyssey i stosowne teksty pojawią się w Sieci już jutro. Najwidoczniej Japończycy nie przedstawili głębszego embargo na publikacje materiałów wideo, bo już dzisiaj możemy spojrzeć na rozgrywkę.

Super Mario Odyssey będzie ważyć zaledwie 5,7 GB

Tytuł ponownie imponuje. Japończycy na pierwszy rzut oka nie rewolucjonizują serii, ale przez możliwości związane z kapeluszem, Marian otrzymał ogromne możliwości. Bohater może wcielić się w najróżniejszych przeciwników i następnie przejmując ich umiejętności, bez najmniejszego problemu dostaje się do nowych miejscówek.

Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że Nintendo ponownie tworzy piekielnie dopracowany i spójny projekt – podobnie jak to miało miejsce w przypadku The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Opowieść Linka oferowała drobne smaczki, które sprawiły, że jest to aktualnie najlepiej oceniana gra 2017 roku, a mam wrażenie, że podobne „detale” pojawią się również w historii Mario.

Sporo oczywiście w tym wypadku zależy od ostatnich szlifów, ale Super Mario Odyssey bez wątpienia zapowiada się na grę, która może odnieść spory sukces. Gdy już posiadacie Nintendo Switcha w domach, to nie powinniście przejść obok tej premiery obojętnie.

[Aktualizacja #1]

News pojawił się wczoraj... I dość szybko zniknął, bo okazało się, że embargo obowiązywało również na filmy. Teraz możecie zobaczyć wiele nowych scen:

Tagi: gameplay nintendo switch Super Mario Odyssey

Nie przegap