Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.09.2017 12:22
Pathologic Remake to teraz Pathologic 2. Przerażający rosyjski survival znalazł wydawcę
1290V

Pathologic Remake to teraz Pathologic 2. Przerażający rosyjski survival znalazł wydawcę

Remake Pathologic rozkręcił się na całego. Kampania małego rosyjskiego studia zakończyła się pełnym sukcesem a po niej znalazł się nawet wydawca! Dzięki temu powstanie Pathologic 2 jest już pewne.

Pathologic 2 zmierza na PC, PS4 i XOne. Wbrew temu co może sugerować "dwójka" w tytule, najświeższy projekt Ice-Pick Lodge nie będzie sequelem, ale... mocno rozbudowanym remake'iem (z dodatkowymi wątkami fabularnymi i znacznie lepszą grafiką). Autorzy uznali chyba, że zmiany wprowadzane do bardzo mało znanej gry z 2005 roku są na tyle zaawansowane, że warto zmienił tytuł z Pathologic Remake na Pathologic 2.

Remake Tomb Raider 2. Zagrajcie w demo odpicowanej przygody Lary Croft

Opisanie gameplayu z Pathologic 2 nie jest proste. Akcja w tym połączeniu RPG-a, przygodówki i horroru survivalowego odbywa się w otwartym rejonie, w którym szaleje epidemia. Jako jeden z trzech bohaterów wybieranych na starcie musimy dotrzeć do źródła problemów w mieścinie.

W tytule nie brakuje klimatyczny, przerażających wątków i historii rodem z najgorszych koszmarów. Jeśli lubicie odrobinę surrealistyczne, straszne historie i duży poziom trudności (oraz długi gameplay, bo na przejście tytułu trzeba przeznaczyć minimum 25 godzin), to zdecydowanie warto czekać na Pathologic 2.

Grę wyda tinyBuild Games. Pathologic 2 pojawi się na PS4, XOne i PC w 2018 r.

Tagi: Ice-Pick Lodge Pathologic Pathologic 2 Rosja

Nie przegap