Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.09.2017 17:01
Remake Tomb Raider 2. Zagrajcie w demo odpicowanej przygody Lary Croft
3510V

Remake Tomb Raider 2. Zagrajcie w demo odpicowanej przygody Lary Croft

Nadal nie otrzymaliśmy zapowiedzi kolejnej opowieści Lary Croft, jednak nie tylko Crystal Dynamics oraz Eidos Montreal dłubią nad rozwojem marki. Fani przygotowują powrót drugiej części i jakość produkcji zachwyci wielu graczy.

Od wielu miesięcy pojawiają się plotki dotyczące Shadow of the Tomb Raider, ale wciąż nie otrzymaliśmy oficjalnych informacji na temat gry. Zanim jednak twórcy przyznają się do tworzenia projektu, możemy sprawdzić pozycję przygotowywaną przez fanów.

Shadow of the Tomb Raider przecieka, więc twórcy reagują

Tomb Raider: The Dagger of Xian to tak naprawdę odświeżona wersja kultowego Tomb Raider 2. Możemy mieć nadzieję, że projektem nie zainteresuje się Square Enix, bo odrestaurowana przygoda Lary Croft wygląda świetnie, a w dodatku autorzy nie zamierzają zarabiać na swojej pracy.

Wszystkie pliki pobierzecie z tego miejsca – przygotujcie 6GB wolnej przestrzeni na dyskach. A jeśli nie zamierzacie ściągać „kota w worku”, to spójrzcie na poniższy materiał wideo. Autorzy zdecydowali się zaprezentować pierwszą jaskinię z finalnej wersji.

W sumie patrząc na ten materiał zastanawia mnie jedno… Dlaczego Square Enix wciąż nie zdecydowało się na odświeżenie legendarnych odsłon serii Tomb Raider? Odpowiednie zainteresowanie tą wersją może skłonić Japończyków do zainwestowania gotówki w odpowiedni remake.

 

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2017-09-01-you-can-now-play-the-impressive-fan-remake-of-tomb-raider-2

Tagi:

Nie przegap