Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.07.2017 18:56
Destiny 2. Gameplay z trybu Survival oraz prezentacja kolejnej mapy
612V

Destiny 2. Gameplay z trybu Survival oraz prezentacja kolejnej mapy

Bungie kontynuuje przedstawienie kolejnych elementów z Destiny 2. Dzisiaj zobaczycie rozgrywkę z nowego trybu zatytułowanego Survival oraz zerk niecie na nową miejscówkę. Autorzy zdecydowali się dodać do gry znany wariant zabawy.

Deweloperzy odpowiedzialni za Destiny 2 chcą mieć pewność, że fani pierwowzoru będą doskonale przygotowani na nadciągającą kontynuację. Z tego powodu oglądamy kolejne materiały skupiające się na trybie PVP.

Destiny 2 - mało, przyjemnie i z problemami, czyli wrażenia z testów beta

Studio zdecydowało się wprowadzić do gry tryb nazwany Survival. Autorzy jednak nie wymyślają koła na nowo, bo podobne warianty zabawy widzieliśmy już w innych grach – czteroosobowe zespoły mają za zadanie wyeliminować przeciwników, ale gracze z drużyny dzielą odrodzenia. W tym wypadku możemy ośmiokrotnie „powstać z grobu”.

Autorzy liczą na taktyczną rozgrywkę, w której każdy zawodnik będzie dokładnie planował kolejny ruch, bo jego śmierć może w znaczący sposób wpłynąć na zwycięstwo w całym meczu. Standardowo rozgrywka jest dynamiczna i pewnie znajdą się chętni na strzelanie w takich warunkach.

Na drugim materiale zobaczycie czysty gameplay, który w zasadzie przedstawia całe założenia zabawy. Przy dobrym opanowaniu mapy i ze zgranym zespołem, pojedynki w Survival mogą okazać się sporą przyjemnością.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 gameplay