Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.07.2017 19:30
Wiedźmin 3: Dziki Gon HD Reworked Project. Gra pięknieje w oczach dzięki kolejnej aktualizacji
6687V

Wiedźmin 3: Dziki Gon HD Reworked Project. Gra pięknieje w oczach dzięki kolejnej aktualizacji

Wiedźmin 3: Dziki Gon charakteryzował się piękną oprawą, ale miłośnicy modyfikacji chcą znacznie odpicować produkcję. HD Reworked Project otrzymało kolejną aktualizację, która tym razem skupia się na detalach, o których często zapominamy.

W listopadzie 2015 roku została opublikowana pierwsza wersja HD Reworked Project. Od tego czasu ponad 2,8 mln graczy zainteresowało się pracą modera, a ponad 312 tysięcy fanów Wiedźmina zdecydowało się pobrać pliki.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Gracz zabił wszystkich bossów bez otrzymania obrażeń na najwyższym poziomie trudności

Autor HD Reworked Project zdecydował się opublikować najnowszą aktualizację, która tym razem skupia się na zmodyfikowaniu większości ścian kamiennych, przerobieniu większości drewna, przerobieniu niemal wszystkich dachów, upiększeniu wody, czy też poprawie ścian w Novigradzie oraz przerobieniu i udoskonaleniu innych elementów.   

Dokładną prezentację aktualizacji 4.6 zobaczycie poniżej. Hulk Hogan zdecydował się nawet stworzyć materiał, który pokazuje kawał wyśmienitej pracy – dzięki moderowi Wiedźmin 3: Dziki Gon wygląda zdecydowanie lepiej. Twórca od 2015 roku pracuje nad odpicowaniem gry CD Projekt RED przez importowanie do pozycji tekstur i modeli różnych obiektów o zdecydowanie wyższej jakości.

Dodatkowe informacje oraz niezbędne pliki znajdziecie w tym miejscu. Można jedynie żałować, że takich aktualizacji nie można wgrywać na konsole.

Źródło: YouTube.com

Tagi: aktualizacja CD Projekt RED patch Wiedźmin 3: Dziki Gon