Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.07.2017 13:30
Wiedźmin 3: Dziki Gon. Gracz zabił wszystkich bossów bez otrzymania obrażeń na najwyższym poziomie trudności
7867V

Wiedźmin 3: Dziki Gon. Gracz zabił wszystkich bossów bez otrzymania obrażeń na najwyższym poziomie trudności

Najwyższy poziom trudności potrafił w Wiedźmin 3: Dziki Gon wymęczyć nawet największych fanów umierania, jednak nie powinno nikogo dziwić, że wierni miłośnicy uniwersum starają się wykręcić w pozycji najróżniejsze rekordy. Jeden z graczy dokonał niemal niemożliwego.

Należę do graczy, którzy uwielbiają wyzwania, ale trzeciego Wiedźmina nie wypróbowałem jeszcze na najtrudniejszym poziomie. Jest to w głównej mierze spowodowane brakiem czasu, ale poniższy film zachęcił mnie do odświeżenia płytki z opowieścią.

Pół Wieku Poezji Później. Polski film inspirowany Wiedźminem potrzebuje naszej pomocy

Aeraloth zdecydował się na zabicie wszystkich 84 bossów z Wiedźmin 3: Dziki Gon, Wiedźmin 3: Dziki Gon Krew i Wino oraz Wiedźmin 3: Dziki Gon Serca z Kamienia na najwyższym poziomie trudności bez otrzymania choć najmniejszego obrażenia, wykorzystywania leczenia, kuszy, buffów, bomb oraz bez noszenia pancerzy. Gracz nie chciał również sięgać po znaki, ale musiał to zrobić w trzech starciach. Znak Quen i Igni nie były podczas pojedynków potrzebne, ale Yrden został wykorzystany trzykrotnie.

Trzeba jednak przyznać, że Aeraloth wykazał się kocią zręcznością i świetnym opanowaniem bohatera oraz przeciwników. Gracz doskonale wiedział, w którym momencie może zaatakować, kiedy musi wykonać unik lub w którym momencie najlepiej po prostu unikać oponenta.

Nie otrzymaliśmy dokładnych informacji, ile zajęło Aeralothowi ukończenie tego wyzwania, ale możecie mieć pewność, że taka zabawa trwała przynajmniej kilka tygodni. Samo poznanie wszystkich bossów wymaga spędzenia przy produkcji wielu godzin.  

[Aktualizacja #1]

Otrzymałem wiadomość od samego zainteresowanego: 

Pierwsza boss (Royal Griffin) został pokonany 3 czerwca tego roku, ostatni boss Dettlaff został pokonany 4 lipca.

Źródło: https://www.vg247.com/2017/07/07/watch-someone-defeat-all-84-bosses-in-the-witcher-3-wearing-only-underpants-and-with-no-buffs-or-signs/

Tagi: CD Projekt RED gameplay wiedźmin 3 Wiedźmin 3: Dziki Gon