Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.07.2017 16:36
Splatoon 2 z ciekawym komunikatem dla graczy, którzy opuszczają grę przed czasem
692V

Splatoon 2 z ciekawym komunikatem dla graczy, którzy opuszczają grę przed czasem

Japończycy szykują się do wielkiej premiery Splatoon 2. Tytuł ma poprawić sukces poprzednika, więc Nintendo chce mieć pewność, że każdy najdrobniejszy detal będzie w produkcji lśnił. Firma zadbała nawet o nietypowy komentarz dla uciekinierów.

 „Rage Quitterzy” to zmora każdej gry sieciowej. Opuszczenie meczu przed czasem wpływa na przyjemność z rozgrywki współtowarzyszy broni, więc Nintendo zdecydowało się ostrzegać graczy przed takim postępowaniem.

Splatoon 2 i Nintendo Online App. Zbiór najważniejszych informacji

Deweloperzy różnymi sposobami bronią się przed zawodnikami, którzy uciekają przed zakończeniem spotkania. Ostatnio dość popularne są czasowe bany, przez które gracze nie mogą dołączać do kolejnej rozgrywki przez określony czas.

Nintendo również zdecydowało się na taki ruch, ale firma na początku ostrzega graczy:

„Twoja poprzednia sesja sieciowa nie zakończyła się w normalny sposób, co jest BARDZOOOOOO podejrzliwe. Jeśli ta sytuacja się powtórzy, będziemy musieli zablokować Ci dostęp do gry sieciowej na pewien czas.”

Japończycy dbają o najdrobniejsze detale, bo nawet takie podkreślenie słowa na pewno sprawi, że część graczy przemyśli swoje zachowanie. Komunikat jest prosty i pewnie trafi w serca wielu fanów Splatoona.

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2017-07-17-splatoon-2-has-a-cheeky-warning-if-you-rage-quit

Tagi: Nintendo nintendo Switch splatoon 2