Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.07.2017 22:25
Star Wars: Battlefront II. Kampania na pierwszym materiale – zapowiada się fantastyczna opowieść!
2615V

Star Wars: Battlefront II. Kampania na pierwszym materiale – zapowiada się fantastyczna opowieść!

Na właśnie trwającym D23 EXPO zaprezentowano pierwszy materiał z trybu fabularnego Star Wars: Battlefront II. Twórcy pokazali kampanię oraz opowiedzieli o przygotowaniu opowieści.

Szykuje się wielka opowieść. DICE w dniu zapowiedzi Star Wars: Battlefront II potwierdziło przygotowanie kampanii, która w końcu została zaprezentowana. Nie jest to pełnoprawny gameplay, ale nawet ten dziennik deweloperów powinien Was zadowolić.  

Szczegóły bety Star Wars: Battlefront II

Na show pojawiła się Janina Gavankar, która wciela się w główną bohaterkę. Iden Versio poświęciła całe życie dla Imperium – to między innymi ona walczyła ze Skywalkerem podczas zniszczenia pierwszej Gwiazdy Śmierci, a dodatkowo widziała na własne oczy zniszczenie drugiej Gwiazdy Śmierci. Od dziecka była wychowywana na planecie Vardos, którą można określić jako „utopia Imperium” 

"Planeta Vardos – to zupełnie nowe miejsce, które poznamy w grze, ale jego historia jest interesująca, ponieważ jest to „utopijne miejsce Imperium”. Wszyscy jej mieszkańcy są przekonani, że to Imperium jest dobrą i zarazem jedyną słuszną stroną konfliktu."

Historia Star Wars: Battlefront II jest bardzo mocno związana z całym uniwersum Gwiezdnych Wojen, ponieważ autorzy za pomocą tej opowieści zamierzają pokazać graczom znane wydarzenia, a jednocześnie zaprezentować zupełnie nowe.

Tagi: DICE dziennik dewelopera Electronic Arts Star Wars: Battlefront II