Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.07.2017 17:09
Star Wars: Battlefront II. Beta wystartuje już wkrótce - znamy wszystkie szczegóły
1853V

Star Wars: Battlefront II. Beta wystartuje już wkrótce - znamy wszystkie szczegóły

DICE właśnie ujawniło ważne informacje dla fanów Gwiezdnych Wojen. Poznaliśmy szczegóły bety Star Wars: Battlefront II, która wystartuje już w pierwszych dniach października.

Star Wars: Battlefront II zadebiutuje na rynku 17 listopada w wersji na PlayStation 4, Xboksy One i komputery osobiste, jednak w tym wypadku nie kupimy kota w worku. Autorzy pozwolą graczom wypróbować pozycję w trakcie otwartej bety.

Przeciek zdradza bohaterów ze Star Wars: Battlefront II

Zmagania rozpoczną się 6 października, jednak 2 dni wcześniej zabawę rozpoczną gracze, którzy złożą zamówienia przedpremierowe. Rywalizacja na serwerach zostanie zakończona 9 października.  

Testy skupią się na sprawdzeniu wydolności serwerów. Studio pozwoli graczom uczestniczyć w 40 osobowych meczach, w których wcielimy się w 4 klas postaci. Zainteresowani wskoczą również w pojazdy, a podczas rozgrywki wypróbujemy również gwiezdne pojedynki  – w tym temacie wszystkie szczegóły otrzymamy w późniejszym terminie, ale możemy spodziewać się kilku statków do wypróbowania.

Informacje zostały opublikowane przez Sony, ale bardzo możliwe, że beta wystartuje w podobnym czasie na Xboksach One i komputerach osobistych. Aktualnie DICE nie wspomina o możliwości sprawdzenia fabularnej kampanii.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/07/10/star-wars-battlefront-iis-open-beta-blasts-onto-ps4-early-october

Tagi: beta DICE Electronic Arts Star Wars: Battlefront II