Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.07.2017 12:44
Samurai Shodown V Special. "Japońskie Mortal Kombat" wreszcie bez cenzury na PS4 i PSV
892V

Samurai Shodown V Special. "Japońskie Mortal Kombat" wreszcie bez cenzury na PS4 i PSV

Znana doskonale fanom orientalnych bijatyk marka Samurai Showdown trafi niedługo na PlayStation 4 i PlayStation Vita. W oryginalnym, nieocenzurowanym wydaniu.

Samurai Shodown V Special trafiło do japońskich salonów arcade w 2004 roku. Co prawda bijatyka dorobiła się później konwersji na konsole stacjonarne, ale ta edycja została ocenzurowana z brutalnych elementów. Chodzi oczywiście o "fatality" przywołujące wspomnienia Mortal Kombat, rozcinanie bohaterów na pół, krwiste wodotryski i inne niecne scenki.

Samurai Shodown V Special w Encyklopedii PPE.pl

Samurai Shodown V Special uznawane jest przez społeczność fanów za jedną z najlepiej zbalansowanych i przemyślanych gier od SNK, więc tym bardziej cieszą wieści o tym, że wydawca postanowił przypomnieć nam o rzeczonej mordoklepce. W wersji na PS4 i PSV dodatkowo otrzymamy pełne wsparcie dla trybu online, galerię z grafikami koncepcyjnymi i Trofea.

SNK zdecydowało się wydać Samurai Shodown V Special na PS4 i PSV w nieocenzurowanej, pełnej postaci, która wcześniej dostępna była tylko na japońskich automatach. No i super. Premiera ma nastąpić już w najbliższych miesiącach (maksymalnie do końca września). Oby tylko cena za taką retropozycję była ustalona na rozsądnym poziomie.

Tagi: bijatyka krew mortal kombat przemoc Samurai Shodown SNK