Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.07.2017 20:00
Naruto to Boruto: Shinobi Striker. Gameplay zapowiada rozbudowaną bijatykę
564V

Naruto to Boruto: Shinobi Striker. Gameplay zapowiada rozbudowaną bijatykę

Bandai Namco wciąż dba o gry w uniwersum Naruto. Najnowsza pozycja jest przygotowywana przez studio Soleil, a dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy zwiastun prezentujący czystą rozgrywkę. Szykuje się kawał przyjemnej walki.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker to nadchodząca odsłona serii Naruto, jednak Japończycy zdecydowali się przygotować pozycję, która zaoferuje w pełni sieciową rozgrywkę. W końcu otrzymaliśmy materiał prezentujący gameplay.

Naruto. Kompilacja trzech gier na zwiastunie

Nadchodząca produkcja rozwija koncepcje gier z tego uniwersum. Deweloperzy z Kraju Kwitnącej Wiśni zaoferują wymagające zmagania, podczas których trafimy na nowe, ogromne, a zarazem trójwymiarowe mapy.

W trakcie zmagań skorzystamy z czterech różnych typów oraz wariantów sztuk walki , które znacząco wpłyną na taktyki. Autorzy pozwolą graczom przykładowo skupić się na szybkich atakach na krótkim dystansie lub będziemy korzystać z piekielnie mocnych ciosów na odległość.

Twórcy pokazali również trzy tryby rozgrywki: Barrier Battle (pierwsza drużyna musi otworzyć pieczęcie na mapie a zadaniem rywali jest ich powstrzymanie), Flag Battle (należy przejąć flagę i zanieść ją do swojej bazy) oraz Sub Mode “Mission” (kooperacja ze znajomymi, podczas której będziemy wykonywać misje).

Pewną ciekawostką jest fakt, że pozycja jest kreowana przez studio Soleil – jest to spółka zależna od Valhalla Game Studios od Tomonobu Itagakiego.

Materiał: Naruto to Boruto: Shinobi Striker Gameplay Trailer

Źródło: YouTube.com

Tagi: Naruto to Boruto: Shinobi Striker