Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.07.2017 12:07
Naruto. Kompilacja trzech gier na zwiastunie
714V

Naruto. Kompilacja trzech gier na zwiastunie

Już w sierpniu na rynku europejskim zadebiutuje Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy. Kompilacja trzech gier z serii Naruto dorobiła się właśnie nowego zwiastuna.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy zadebiutuje w Europie 25 sierpnia. W pakiecie otrzymamy trzy gry. Chodzi o Naruto: Ultimate Ninja Storm, Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 oraz Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst. Wydanie kompilacji Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy odbędzie na PS4, XOne oraz PC.

Trzy gry Naruto w cenie jednej!

"Trylogia" doczekała się właśnie świeżego trailera, prezentującego przede wszystkim cut-scenki z gier znajdujących się w kompilacji. W trailerze pojawia się tylko logo PlayStation 4, ale niech was to nie zmyli. Kompilacja wydawana jest tylko w Japonii jako exclusive dla sprzętu Sony. Europa i USA doczeka się również wersji na XOne i PC.

Warto przy okazji przypomnieć, że wydawca zapowiedział już, że Naruto to Boruto: Shinobi Striker pojawi się na rynku w pierwszej połowie 2018 r.

 

Tagi: naruto naruto shippuden: ultimate ninja storm 2 naruto shippuden: ultimate ninja storm 3